Запрошуємо на форум випускників ФТМІ «Exspert LOGISTICS»!

Завтра, 3 листопада, в аудиторії 1 (гол. корпус ЛНТУ), о 15:00 факультет транспорту та механічної інженерії запрошує на зустріч із успішними випускниками «Exspert LOGISTICS».

Фото

На вас чекають цікаві історії про шлях від студента до спеціаліста своєї справі від провідних автомобілістів, менеджерів із логістики, директорів компаній та бізнесменів.

Основні спікери заходу:

• Гаврилов Дмитро, керуючий партнер мереж Наш Край та SPAR; Член Ради директорів Volwest Group; Співзасновник філій Комп'ютерної академії IT STEP в Луцьку, Хмельницькому, Житомирі, Чернівцях, Ужгороді та Черкасах
  • Ришко Сергій, засновник та співвласник активів ТОВ ЗАХІДБУДЕНЕРГОРЕСУРС; директор з технічних питань
  • Кухта Володимир, керівник відділу продажів у Волинській області ТОВ «Богдан-Авто Луцьк» - офіційний дилер Hyundai, Haval, Jac, Ravon,.

Представники ТОВ "88 ЛОГІСТІКС"
  • Новосад Андрій, засновник компанії
  • Білецька Оксана, проектний менеджер компанії
  • Бєляков Дмитро, керівник курсу "Школа логістики"