ЗАПРОШУЄМО НА КРУГЛИЙ СТІЛ «СТРАТЕГІЯ ЛУЦЬКА – ПРОПОЗИЦІЇ БІЗНЕСУ, ГРОМАДИ, НАУКИ»

1 жовтня 2015 року відбудеться круглий стіл за участю практиків, громадських діячів та науковців на тему «Стратегія Луцька – пропозиції бізнесу, громади, науки».

Метою круглого столу є розробка пропозиції щодо розвитку стратегічних напрямів Луцька з врахуванням  вимог сьогодення та спираючись на досвід міст-партнерів.

Місце та час  заходу: 15.00 на факультеті бізнесу Луцького НТУ (ауд. 206, вул. С.Ковалевської, 29)

Серед учасників заходу Тарас Тарасов – експерт ігрової індустрії з 20-ти річним досвідом, серійний підприємець і ангел-інвестор.; Михайло Олійник – координатор освітніх програм “BRAIN ACADEMY” у місті Луцьку; Петро Гоцалюк  - голова правління ГО «Асоціація регіонального розвитку» та керівник економічних програм ГО «Європейське економічне партнерство»; Петро Савчук – д.т.н., проф., ректор Луцького НТУ; Тарас Божидарнік –д.е.н., проф.,  декан факультету бізнесу Луцького НТУ; Олег Герасимчук – к.т.н., доц., завідувач кафедри комп'ютерних технологій Луцького НТУ та ін.

Запрошуємо до участі представників влади, науковців, бізнесу, молоді та усіх, кого цікавить розвиток Луцька.

Для участі в заході необхідно зареєструватися до 30 вересня (до 20.00) за адресою: n.khvyshchun@gmail.com, зазначивши ПІБ, місце роботи, посаду та контактний телефон.