10-11 серпня 2023 у Львові відбудеться перший Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат!
Проєкт реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна.
![Форум](/sites/default/files/inline-images/IMG_3718.jpeg)
Економічна та екологічна кризи, пандемія, повномасштабне вторгнення Росії в Україну, безсонні ночі та дні, сповнені невизначеності та невідомості… Як з цим усім впоратись? Ба більше: як при цьому бути корисною та розвиватись не тільки самостійно, а й допомагати розвиватись своїй громаді та країні? Відповідальне, ціннісно-орієнтоване лідерство та волонтерство – це новий тренд, який дає відповідь на попереднє запитання.
ГО «Жіноча Ліга» запрошує дівчат нашого регіону стати трендсетерками вже зараз та долучитись до спільноти справжніх лідерок.
У рамках події учасниці дізнаються:
- чим відповідальне лідерство відрізняється від просто лідерства?
- як можна долучитись до волонтерської діяльності, незважаючи на те, в якому куточку країни ти проживаєш, які ресурси та навички маєш?
- яким чином розвинути свої навички завдяки програмам та проєктам Європейського Союзу?
- як, турбуючись про інших, не забувати турбуватись про себе?
Окрім цього, дівчата візьмуть участь у майстер-класі з проєктного менеджменту та разом із командою однодумниць розроблять власну ідею проєкту щодо розвитку волонтерського руху в своїй громаді.
І це ще не все: три ідеї, підготовлені в рамках форуму, отримають підтримку в реалізації від ГО «Жіноча Ліга». Правда ж круто?
Але організатори та організаторки підготували ще щось! Для того, щоб допомогти відволіктись від буремних днів, щовечора буде проходити сесія з запрошеною психологинею та арт-терапевткою, які допоможуть краще пізнати себе та знайти відповіді на питання, які давно турбували. А ще будуть інтерактиви, ігри та тімбілдинги. Куди ж без цього?
Ну що, ви готові до двох насичених днів в компанії амбітних дівчат? Для участі у події потрібно зареєструватись до 20:00 27 липня 2023 за посиланням: https://forms.gle/5Bdxfp8DdYEnPqBYA
Важливо:
- участь у форумі можуть взяти лише дівчата 14-17 років (витрати на проїзд, харчування та проживання покривають організатори);
- загальна кількість учасниць: 50 осіб - для участі у події 10-11 серпня 2023 у Львові потрібно обов’язково відвідати підготовчу онлайн зустріч 29 липня 2023 та виконати креативне завдання;
- при відборі список учасниць буде формуватися відповідно до наступного принципу: 50% дівчат без значного попереднього досвіду участі у подібних подіях та волонтерстві, 50% дівчат з певним попереднім досвідом участі у подібних подіях та волонтерстві.
Один, два, три… Погнали!
P.S.: слідкувати за усіма новинами щодо форуму ви можете на офіційній Instagram-сторінці проєкту https://www.instagram.com/glvf.ua/
Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».