Інформуємо, що у Луцьому національному технічному університеті відбудуться консультації з громадськістю з розгляду проектів актів:

- Стратегії реалізації молодіжної політики у Луцькій міській територіальній громаді до 2027 року;

- Стратегії розвитку молоді Луцької міської територіальної громади до 2027 року.

Консультації з громадськістю проводяться відповідно до Положення про консультації з громадськістю в Луцькій міській територіальній громаді (рішення Луцької міської ради від 29.05.2024 №59/110 м. Луцьк).

Обраний формат – проведення публічного обговорення (засідання у формі «круглого столу»).

Участь у консультаціях можна взяти шляхом відвідання засідання, яке відбудеться 18 липня о 12.00.

Місце проведення: вуличний лекторій Луцького національного технічного університету (м. Луцьк, вул. Львівська, 75).

круглий стіл

Консультації проводяться з метою обговорення проєктів актів важливих стратегій для молоді та молодіжної політики громади та врахування пропозицій молодих людей та людей, які працюють у галузі молодіжної політики, при розробці вказаних документів.

До участі запрошуємо консультативно-дорадчі органи у сфері молодіжної політики, представників комунальних закладів молодіжного спрямування, громадських організацій молодіжного спрямування, закладів освіти, засобів масової інформації, бізнесу, молодих осіб та всіх, хто цікавиться питанням впровадження молодіжної політики у громаді.

Важливо! Розробка двох вищевказаних Стратегій відбувалась протягом 2023-2024 років із залученням широких кіл громадськості та представників громадських організацій, молодіжних центрів, молодіжної ради при Луцькій міській раді, вчительсько-викладацького та учнівсько-студентського складу навчальних закладів, експертів у галузі молодіжної політики.

Ініціатори консультацій: департамент молоді та спорту Луцької міської ради, громадська організація «Інститут транскордонних ініціатив» (Громадська Організація "Інститут транскордонних ініціатив"), Молодіжна рада при Луцькій міській раді (Молодіжна рада Луцька).

Ваша активна участь дасть можливість розробити та прийняти стратегічні документи у галузі молодіжної політики, які стануть дороговказом для її грамотної реалізації.

З будь-яких питань звертатися: начальник відділу молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради - Дацик Зарина (0332 777925, 80509675629).

З обома проектами Стратегій ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.lutskrada.gov.ua/.../konsultatsii-z...