Модернізація освітнього процесу, шляхом впровадження нових методів засвоєння освітніх компонентів здобувачами, зокрема інтенсив-тренінгів, уже стає своєрідним трендом на факультеті аграрних технологій та екології.

Черговий тижневий інтенсив пройшли здобувачі ОП «Агрономія», на базі одного із провідних агарних формувань Волині СГПП «НЕСВІЧ». Директор  Володимир Кучера, який є і стейкхолдером кафедри аргономії, надав можливість майбутнім агрономам спробувати себе у «ролі» працівників господарства. СГПП «Несвіч» працює за повним циклом агровиробництва від підбору та апробації добрив, обробітку ґрунту та посіву до збору врожаю, його зберігання та транспортування.

Агрономія АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Здобувачі мали можливість долучитися до певного спектру лабораторних досліджень, зокрема оцінки посівного матеріалу та підбору норми та виду протруйника для насіння. Ознайомились із технологіями посіву сільськогосподарських культур та особливостями застосування агротехніки в польових умовах.

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Ключовим напрямом роботи СГПП є впровадження методів збереження природньої родючості ґрунтів, адже мінімізовуючи використання мінеральних добрив, відмова від оранки, впровадження в технології екологічно безпечних видів добрив не тільки призводить до збільшення врожаю та покращення його якості, але і запобігає поширенню деградаційних ґрунтових процесів.

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Попереду ще не один інтенсив, який допоможе сформувати у здобувачів не тільки теоретичні, але і практичні навички, що підвищить їхню конкурентну спроможність, після отримання диплому, на ринку праці.

Кафедра агрономії