Нещодавно, а саме 29 лютого 2024 року відбулося підписання нового Договору про співпрацю між Луцьким національним технічним університетом і ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ», яким передбачене надання ЛНТУ програмного забезпечення з навчальною метою на безкоштовній основі.

Облік

Однак співпраця між ЛНТУ і ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ» триває з 2018 року і здобувачі освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування при вивченні дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та оподаткуванні» (викладач к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Голячук) успішно опановують навички роботи з програмою MASTER Бухгалтерія.

6 березня 2024 року відбулася зустріч студентів групи ОП-21 з представниками ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ» Ольгою Бондар, менеджером по роботі з партнерами, та бізнес-тренером Вікторією Вембер.

ОблікОблік

Зокрема, Ольга Бондар ознайомила учасників зустрічі з історією створення компанії ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ», розповіла про український продукт MASTER, який є конкурентним на ринку програмних продуктів.

Вікторія Вембер презентувала розробки компанії ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ», розповіла про особливості їх використання на підприємствах малого, середнього, великого бізнесу, а також в бюджетних організаціях.

ОблікОблік

Особлива увага була приділена використанню програми  MASTER Бухгалтерія. Бізнес-тренерка зупинилась на питаннях створення довідників, первинних документів, нарахування заробітної плати, складання звітності.

Студенти зацікавлено переглянули презентацію, задавали запитання та отримували вичерпні відповіді на них.

Дякуємо представникам компанії ТОВ «МАСТЕР:СТРІМ» за продуктивну ділову зустріч із здобувачами.

Кафедра обліку і аудиту