17.11.2023 відбулася онлайн-лекція професора J SCOTT CHRISTIANSON від Центру підприємництва та інновацій Бізнес-коледжу Труласке Університету Міссурі на тему «Deepfakes and the future of content creation, society, and business».

Поява глибокого фейкового контенту відіграватиме важливу роль у суспільній довірі та тому, як ми працюємо в онлайн-світі. Лекція була присвячена витанням: Які плюси та мінуси цієї нової технології, як ми можемо розпізнати дипфейки та що ми можемо зробити, щоб захистити себе від оманливих дипфейків?

Доволі змістовним був виклад матеріалу з наведенням конкретних прикладів. Під час консультацій науковими керівниками були обговорені матеріали лекції з аспірантами ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Романом Олексюком, Валерієм Павшуком, Віталієм Павшуком, Владиславом Козлюком, Володимиром Герило, Ігорем Мосійчуком. Магістри ОП Підприємництво та торгівля, ОП Публічне управління та адміністрування та ОП Логістика 1 курсу під час кураторської години обговорили основні моменти лекції, яка проведена J SCOTT CHRISTIANSON.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, які є керівниками дисертацій та магістерських робіт здобувачів освіти, були присутні на цьому заході, зокрема професор Оксана Полінкевич, професор Любов Ліпич, доцент Максим Войчук.

ПТЛ

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики