Здобувачів першого, другого та третього рівнів освіти спеціальностей Підприємництво та торгівля і Публічне управління та адміністрування навчали ставити та вирішувати спільні проблеми.

Так, 8 вересня, на запрошення доцента Максима Войчука, Молодіжним центром Волині спільні із СпівДія Хаб Луцьк для здобувачів ОП Логістика, Підприємництво і бізнес-адміністрування, Публічне управління та адміністрування була презентована програма UPSHIFT.

ПТЛПТЛПТЛ

Здобувачів було поділено на 6 команд. В кожній команді вони досліджували спільні проблеми, які турбують та на вирішення яких хочеться вплинути.

Тренінг проводився в рамках 1-ї хвилі UPSHIFT Україна у Волинській області. Проєкт реалізується ГО «Молодіжний центр Волині» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується Isar Ednannia, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) і Уряду Норвегії (Royal Norwegian Embassy in Kyiv).

Серед команд були цікаві ідеї щодо створення книжкового клубу, порозуміння поколінь, екології, безпека людей під час повітряної тривоги, захист тварин тощо. Організаторами було запропоновано реалізовувати найкращі проєкти в молодіжному центрі Волині, а також подавати грантові заявки на UPSHIFT.

ПТЛПТЛПТЛ

На заході були присутні гарант ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» третього рівня вищої освіти проф. Любов Ліпич, гарант ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування» другого рівня вищої освіти проф. Оксана Полінкевич, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Максим Войчук.

Тренінг проводила виконавча директорка Молодіжного центру Волині Вероніка Міщук. Фото Юрій Євтушко.

ПТЛ

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики