Нові знайомства, цікаве спілкування на актуальні теми і мотиваційні спічі… В ЛНТУ започаткували «Живу бібліотеку». Основне гасло соціально-рольової гри «Не судіть за обкладинкою!».
ЛНТУ долучається до формату «інноваційної книгозбірні» і запускає серію крутих зустрічей із крутими людьми.
Сьогодні зі студентами-журналістами ділилася розповідями про власний досвід та випадки з життя ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Очільниця ЗВО познайомилася із майбутніми «акулами пера», фахівцями медійної справи та PR-никами і поділилася порадами щодо успішного професійного зростання, самореалізації та досягнення кар’єрних й особистих висот.
![Журналісти](/sites/default/files/inline-images/3A2DC0F9-5B43-4B39-9986-49E036004A88.jpeg)
Ірина Вахович подякувала першокурсникам за те, що вони обрали саме Луцький національний технічний університет для здобуття вищої освіти і наголосила на важливості професії журналіста у сьогоденні.
«Це та освітня програма і та професія, яка вимагає від вас бути чесними. Чого сьогодні не вистачає в журналістиці України? Це - чесність та об’єктивність відображення інформації, це толерантність, адже усі поспішають за сенсаціями і часом не дивляться на долі людей, які за ними стоять. Від вас вимагається надзвичайна ерудиція, тому що вам доведеться працювати із різними людьми та в різних тематиках, тому ви маєте у них вникнути і подати так, щоб люди, які працюють за цими напрямками, були задоволені вашою роботою і на вас були запити. На Волині є надзвичайно талановиті журналісти, дуже високого рівня, люди, які стимулюють і мотивують. Я вам бажаю опинитися в цьому професійному осередку і досягнути успіху», - наголосила Ірина Вахович.
![Журналісти](/sites/default/files/inline-images/1DB559E0-31FF-4023-B16F-E9334C976775.jpeg)
![Журналісти](/sites/default/files/inline-images/44A59597-BC49-42B2-9434-676147D0548C.jpeg)
Ректор також розповіла про ті можливості, які університет надає студентам, а це і міжнародні стажування, проходження практики за професійним спрямуванням, спорткомплекс, який відкритий для усіх бажаючих тощо.
Водночас, майбутні журналісти мали можливість провести міні-інтерв’ю із ректором та поставити ті питання, які їх цікавили і таким чином випробувати себе у ролі фахівців власної справи.
![Журналісти](/sites/default/files/inline-images/91DACA75-5D07-4BAE-ADB5-BCAAF82D1CA5.jpeg)
![Журналісти](/sites/default/files/inline-images/EC0FD6B5-9AB5-45E7-A256-84EBD16575D7.jpeg)
![Журналісти](/sites/default/files/inline-images/1759344D-751C-4E17-AEB3-C043206EC929.jpeg)
Насамкінець – яскраве фото і заряд позитивного настрою та мотивації на відповідальне навчання та максимальну самореалізацію.
Формат «живої бібліотеки» триватиме в ЛНТУ й надалі і охоплюватиме зустрічі студентів різних факультетів та спеціальностей із відомими спікерами та реально «крутими» людьми, які мають чим поділитися і мають що сказати.
«Не судіть за обкладинкою»: чекайте анонсів і слідкуйте за новинами ЛНТУ!