Нові знайомства, цікаве спілкування на актуальні теми і мотиваційні спічі… В ЛНТУ започаткували «Живу бібліотеку». Основне гасло соціально-рольової гри «Не судіть за обкладинкою!».

ЛНТУ долучається до формату «інноваційної книгозбірні» і запускає серію крутих зустрічей із крутими людьми.

Сьогодні зі студентами-журналістами ділилася розповідями про власний досвід та випадки з життя ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Очільниця ЗВО познайомилася із майбутніми «акулами пера», фахівцями медійної справи та PR-никами і поділилася порадами щодо успішного професійного зростання, самореалізації та досягнення кар’єрних й особистих висот.

Журналісти

Ірина Вахович подякувала першокурсникам за те, що вони обрали саме Луцький національний технічний університет для здобуття вищої освіти і наголосила на важливості професії журналіста у сьогоденні.

«Це та освітня програма і та професія, яка вимагає від вас бути чесними. Чого сьогодні не вистачає в журналістиці України? Це - чесність та об’єктивність відображення інформації, це толерантність, адже усі поспішають за сенсаціями і часом не дивляться на долі людей, які за ними стоять. Від вас вимагається надзвичайна ерудиція, тому що вам доведеться працювати із різними людьми та в різних тематиках, тому ви маєте у них вникнути і подати так, щоб люди, які працюють за цими напрямками, були задоволені вашою роботою і на вас були запити. На Волині є надзвичайно талановиті журналісти, дуже високого рівня, люди, які стимулюють і мотивують. Я вам бажаю опинитися в цьому професійному осередку і досягнути успіху», - наголосила Ірина Вахович.

ЖурналістиЖурналісти

Ректор також розповіла про ті можливості, які університет надає студентам, а це і міжнародні стажування, проходження практики за професійним спрямуванням, спорткомплекс, який відкритий для усіх бажаючих тощо.

Водночас, майбутні журналісти мали можливість провести міні-інтерв’ю із ректором та поставити ті питання, які їх цікавили і таким чином випробувати себе у ролі фахівців власної справи.

ЖурналістиЖурналістиЖурналісти

Насамкінець – яскраве фото і заряд позитивного настрою та мотивації на відповідальне навчання та максимальну самореалізацію.

Формат «живої бібліотеки» триватиме в ЛНТУ й надалі і охоплюватиме зустрічі студентів різних факультетів та спеціальностей із відомими спікерами та реально «крутими» людьми, які мають чим поділитися і мають що сказати.

«Не судіть за обкладинкою»: чекайте анонсів і слідкуйте за новинами ЛНТУ!