Перейти до основного вмісту

Наша молодь – це ті, хто продовжує вчитись і цікавитись наукою, працює над проєктами і успішно заявляє про себе на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Нинішні школярі та студенти – це саме те покоління, за щасливе майбутнє якого зараз йде битва на фронтах війни. Заради нашої молоді ми в ЛНТУ працюємо, навчаємо, мотивуємо та спрямовуємо.

відзнаки

23 лютого в ще мирному Києві, на базі КПІ імені І. Сікорського, відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу  «Еко-Техно Україна - 2022» – Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF - 2022. Слухачка стаціонарної секції ВО МАН «Кліматологія та метеорологія», що функціонує при кафедрі екології та агрономії нашого університету, Юлія Лугініна зайняла ІІІ місце у категорії «Обчислювальна біологія та біоінформатика». Подякою від організаторів було нагороджено також наукового керівника Віталіну Федонюк, доцента кафедри екології та агрономії.

відзнаки

 

відзнаки

Детальніше про проєкт: http://vvman.lutsk.ua/news/2022/04/27/2047.html 

29 квітня в онлайн-режимі відбувся довгоочікуваний національний фінал Міжнародного конкурсу GENIUS Olympiad (Олімпіади геніїв) – одного з найвідоміших конкурсів екологічних проєктів у світі для школярів 8-11 класів. Конкурс GENIUS Olympiad проводять з 2011 року, міжнародний фінал відбувається влітку у Сполучених Штатах Америки. Юні волиняни – слухачі секцій МАН під керівництвом науковців нашого університету здобули ряд призових місць у національному фіналі конкурсу:

-Золота медаль у категорії «Наука. Якість навколишнього середовища» – в Юлії Лугініної (науковий керівник Віталіна Федонюк). Учениця отримала Екоквиток, що дає перепустку для участі в Міжнародному фіналі конкурсу в червні у США;

-Срібні медалі у категоріях «Наука. Екологія людини» та «Наука. Ресурси та енергія» отримали Семенюк Мілана (науковий керівник Федонюк Микола) та Гусар Олександра (науковий керівник – Федонюк Віталіна).  

Ще одна слухачка секції ВО МАН «Геологія», Катерина Ланцева (науковий керівник – Федонюк Микола), отримала Почесну відзнаку конкурсу.

відзнаки

 

відзнаки

 

відзнаки

 

відзнаки

Проєкти, над якими працюють науковці кафедри екології та агрономії разом з своїми учнями, стосуються актуальних екологічних проблем: застосування методів дистанційного зондування Землі для оцінки екологічного стану природних комплексів; дешифрування космічних знімків для аналізу окремих об’єктів та процесів; дослідження сучасних кліматичних змін, їх впливу на життєдіяльність людини і екосистем, можливостей адаптації до них.

Детальніше про здобутки юних науковців на Олімпіаді Геніїв-2022 – у матеріалі «Волинських новин»:

https://www.volynnews.com/news/all/naybilshyy-u-sviti-konkurs-z-ekolohiyi-znayshov-heniyiv-sered-iunykh-volyn/ 

та у Фейсбук:

https://www.facebook.com/1231138203697383/posts/2740536526090869/?app=fbl

Кафедра екології та агрономії