Зустріч студентів-екологів з представниками
Всеукраїнського молодіжного руху «Національний Альянс»

У середу, 21 жовтня 2015 року за ініціативою завідувача кафедри екології Василя Іванціва та кураторів академічних груп ЕОС-21, ЕОС-22, ЕОС-51, ЕОСм-51 Ігоря Пасичнюка, Віталіни Федонюк та Людмили Коробчук студенти-екологи Луцького НТУ зустрілися з представниками громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс». На зустрічі студентів ознайомили з особливостями та принципами роботи «ЦБВП Рекрут».

«Рекрут» – платформа для регулярного початкового та базового військового вишколу усіх охочих. Особливу увагу в організації приділяють патріотичному вихованню молоді, ідеологічній підготовці в рамках загальновійськового вишколу.

Під час зустрічі студенти ознайомились з відеоматеріалами, записаними учасниками попереднього вишколу. Окрім покращення фізичного стану учасників, засвоєння навичок поводження зі зброєю та підготовки до служби в Збройних силах України в тренувальних таборах, молодь має можливість відвідати в колі однодумців різноманітні історичні місця України. Разом з хорошим активним відпочинком участь у тренувальних подорожах дозволяє також краще зрозуміти історію боротьби українського народу, визвольних змагань початку XX століття, та й історію Держави в цілому. Не зважаючи на те, що програма «Рекрут» передбачає різноманітні активні фізичні навантаження, участь можуть брати особи з різним рівнем фізичної підготовки. Для цього розроблено спеціальні програми. Найвищий рівень передбачає навіть кількаденні рейди з елементами бойових дій та стрибки з парашутом.

Студентів зацікавила запланована подорож стежками «Холодноярської республіки», що на Черкащині. Окрім патріотичної та фізичної підготовки екологи, як майбутні фахівці, можуть ознайомитись з особливостями ландшафтів, фауни та флори території. Адже Холодноярська республіка охоплювала урочище в Черкаській області України, що являє собою реліктовий лісовий масив площею близько 7000 га, з горбистим рельєфом, з великою кількістю балок, що мають круті схили.

Участь у тренувальних таборах дозволяє отримати унікальні можливості покращення комунікативних навичок молоді, що на сьогодні є надзвичайно важливим компонентом формування особистості.

Ігор Пасичнюк,

Віталіна Федонюк,