Здобувачі спеціальностей Інженерія програмного забезпечення та Комп’ютерні науки мали цікаву зустріч з MiddleAutomation QA компанії Ernst&Young Дмитром Добринюком.
QA – це людина, яка забезпечує якість в усьому, тобто протягом всього життєвого циклу розробки ПЗ. І якщо на будь-якому з цих етапів QA Engineer зрозуміє, що щось може працювати краще, то він вносить пропозиції з покращення. Дмитро займається QA Automation на Python.
![ІПЗ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-02-22_13-37-31.jpg)
Під час зустрічі здобувачі ставили запитання про пошук роботи ІТ-шника сьогодні, коли країна живе у війні, про популярні мови програмування для вирішення задач за сферами діяльності.
Також говорили про важливість англійської мови для програміста.«Вона важлива в кожній сфері діяльності в IT за зростанням. На етапі джуна вона буде потрібна на рівні читання документації та задач; на рівні мідла – це змогти пояснити, що ти робив, що робиш, і що плануєш робити; і синіора– це спілкування з топ менеджентом та замовниками (власниками проектів)», – зазаначив Дмитро.
![ІПЗ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-02-22_13-38-01.jpg)
![ІПЗ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-02-22_13-38-33.jpg)
Наприкінці зустрічі Дмитро Добринюк поділився лайфхаками досвідченого ІТ-фахівця.
Дякуємо Дмитру та чекаємо наступних зустрічей!
Кафедра ІПЗ