ЗУСТРІЧ З КАПЕЛАНОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

26 березня 2015 року студенти спеціальності автоматизоване управління технологічними процесами зустрілись з капеланом батальйону імені генерала Кульчицького Національної гвардії України о. Макарієм (Дядюсем).

О. Макарій одним з перших зголосився добровільно служити капеланом у Національній гвардії, і з тих пір уже більше року протягом трьох ротацій підтримує моральний та духовний стан наших бійців.

Разом з бойовими побратимами о. Макарій був у боях під горою Карачун, під Дебальцевим, Миронівським, Чернухіно. Він нагороджений медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» та медаллю «Захиснику Вітчизни».

Гість розповів про будні бійців, про бойові події, про те, що навіть просте розуміння, що вдома їх чекають і люблять, значно укріплює моральний дух героїв. У розмові зі студентами він зазначив, що важливо якісно і добросовісно виконувати свою роботу на будь-яких рубежах – студентам – навчатись, військовим – захищати Вітчизну. Розповів також про співпрацю з волонтерами, які надають значну допомогу у забезпеченні Національної гвардії.

Присутнім було цікаво поспілкуватися з очевидцем подій, який попри пережите не втратив почуття гумору та щирої віри у перемогу.

На прощання студенти та викладачі кафедри АУВП через о. Макарія передали свою щиру вдячність воїнам за їхній щоденний подвиг.

Лариса Гуменюк,
завідувач кафедри АУВП