22 червня 2023 р. кафедрою соціогуманітарних технологій ЛНТУ була проведена зустріч студентів бакалаврів освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» та магістрів освітньо-професійної програми «Управління в системі соціального забезпечення» з представниками Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.
![ФЦОСТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2956.jpeg)
![ФЦОСТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2957.jpeg)
Спікерами заходу стали Алла Лейбик – начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства та Олена Воронюк – головний спеціаліст сектору організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.
Фахівці ознайомили студентів з роботою Пенсійного фонду та його відділами, змінами та новаціями в їхній діяльності, пов’язаними з цифровізацією. Зокрема, показали як працює Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, дали роз’яснення стосовно ідентифікації особи на порталі Пенсійного фонду, продемонстрували як виглядають електронні документи особи, яка сплачує страхові внески тощо.
![ФЦОСТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2958.jpeg)
![ФЦОСТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2959.jpeg)
Жваву дискусію між спікерами та студентами викликали питання відповідальності самої особи, бізнесу та держави щодо формування пенсійних нарахувань, а також передовий досвід зарубіжних країн щодо недержавного пенсійного страхування.
![ФЦОСТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2960.jpeg)
![ФЦОСТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_2961.jpeg)
Кафедра соціогуманітарних технологій ЛНТУ