22 червня 2023 р. кафедрою соціогуманітарних технологій ЛНТУ була проведена зустріч студентів бакалаврів освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» та магістрів освітньо-професійної програми «Управління в системі соціального забезпечення» з представниками Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

ФЦОСТФЦОСТ

Спікерами заходу стали Алла Лейбик – начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства та Олена Воронюк – головний спеціаліст сектору організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

Фахівці ознайомили студентів з роботою Пенсійного фонду та його відділами, змінами та новаціями в їхній діяльності, пов’язаними з цифровізацією. Зокрема, показали як працює Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, дали роз’яснення стосовно ідентифікації особи на порталі Пенсійного фонду, продемонстрували як виглядають електронні документи особи, яка сплачує страхові внески тощо.

ФЦОСТФЦОСТ

Жваву дискусію між спікерами та студентами викликали питання відповідальності самої особи, бізнесу та держави щодо формування пенсійних нарахувань, а також передовий досвід зарубіжних країн щодо недержавного пенсійного страхування.

Кафедра соціогуманітарних технологій ЛНТУ