Звитяга економістів у царині фінансового менеджменту

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. 26-27 березня 2015 року в Луцькому національному технічному університеті було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Для участі в Олімпіаді від одного вищого навчального закладу були запрошені переможці І туру (виключно студенти 5 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр»).

Організаційний комітет Луцького НТУ створив відповідні умови для організації та проведення олімпіади. Приємно було побачити на Волині молодих перспективних науковців, відданих своїй справі.

За результатами олімпіади диплом II ступеня отримала Юлія Ковальчук, студентка Луцького національного технічного університету зі спеціальності «Економіка підприємства» за перемогу у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий Менеджмент».

Професорсько-викладацький склад кафедри економіки та підприємництва зичить Юлії невичерпної енергії, нових здобутків та реалізації усіх її задумів. Вітаємо нашу призерку!

Любов Ковальська,
завідувач кафедри