У світлі складної ситуації, з якою зараз стикається український народ через війну у своїй країні, Університет Бар-Ілана створив спеціальний фонд для допомоги українським студентам, викладачам та дослідникам, які приїжджають до університету.

Українські студенти можуть навчатися на будь-якій з англомовних освітніх програм та інтегруватися в існуючі групи.

Студенти з Бар-Ілану можуть допомагати україномовним студентам рідною мовою, що забезпечує інтеграцію у кампусі..

Крім того, мережі клінік університету доступні для надання будь-якої необхідної емоційної, соціальної чи юридичної допомоги, якщо це необхідно.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з Міжнародною школою університету Бар-Ілан за адресою intl.info@biu.ac.il

Сайт університету

Ізраїль