Стипендії на магістерську програму «Організаційний менеджмент» громадянам України

Інститут трудових наук (IAW) Рурського університету в Бохумі (RUB) проводить конкурс на три стипендії на літній семестр 2022 року (квітень – вересень 2022 року), що дозволяє брати участь у програмі організаційного менеджменту магістра мистецтв.

Ця програма є ступенем магістра безперервної освіти для студентів зі ступенем бакалавра та початковим досвідом роботи. Програма є модульною і видає проміжні сертифікати, придатні для ринку праці, навіть без отримання повного ступеня магістра. Подати заявку можуть особи з українським громадянством, які виїхали з території України під час вторгнення російських військ. Обов’язковою умовою для вступу на програму є перший ступінь принаймні на рівні бакалавра (приймаються всі напрямки попереднього навчання). Крім того, знання німецької чи англійської мови необхідне для плідної участі в навчальній програмі та має бути підтверджено (наприклад, за допомогою простого тесту на співбесіді). Заявники повинні бути зареєстровані та підтвердити свій статус проживання. Формальний статус проживання має бути задокументований, але його можна подати пізніше.

Заявки приймаються вже і фінансування може розпочатися 01.04.2022, але спочатку обмежено шістьма місяцями. Можливості продовження до чотирьох семестрів будуть визначені протягом літнього семестру. За умови, що не всі стипендії були призначені, заявки також можна подавати та розглядати протягом літнього семестру.

Стипендія покриває безоплатну участь у модулях магістра організаційного менеджменту. Стипендія також включає базову допомогу в розмірі 861 євро на місяць. Ця сума може бути збільшена до 1300 євро, якщо у заявника є діти на утримання. Стипендія не включає жодних зобов’язань працювати в інституті-засновнику IAW.

Подовження стипендії у сенсі безкоштовної участі в навчанні може бути продовжено до чотирьох семестрів, щоб забезпечити повний випуск. Розмір субсидії на проживання на період з 01.10.2022 буде змінено протягом літнього семестру відповідно до державних нормативних актів, пов’язаних із пропискою.

Заявки бажано надсилати в електронному вигляді до виконавчого директора Інституту трудових наук (uta.wilkens@rub.de), але також можна надіслати поштою або передати особисто. Адреса для довідок (німецькою мовою): Institut für Arbeitswissenschaft, Ruhr-Universität Bochum, Universitätsstr. 150, Raum NB 1/170, 44801 Bochum.

Заявки повинні містити підтвердження першого ступеня бакалавра (або вище). Крім того, мотиваційний лист для вступу на курс навчання має бути доданий німецькою або англійською мовами. Офіційне підтвердження права на проживання, а також інформація про наявність (контактні дані) і, якщо є, докази наявності дітей на утриманні повинні бути додані, але їх можна подати пізніше.

Кандидати, які відповідають офіційним вимогам, будуть своєчасно запрошені на відбіркову співбесіду (цифрове або особисте). Під час співбесіди буде оцінюватися мотивація навчання та мовні вимоги.

Інформацію про Інститут трудових наук можна знайти на сайті www.iaw.rub.de.

Консультаційні послуги та додаткову інформацію можна отримати за адресою franz.hansen@rub.de.