1. VisitAnts Ukraine Funds -  виняткові стипендії присуджуються українським науковцям для того, щоб вони могли проводити наукові дослідження щодо зміни навколишнього середовища та втрати біорізноманіття/соціокультурної реакції людини на них в Університеті Оулу.

Фінансування покриває витрати на проживання в Оулу та проїзд до/з Оулу, і наразі доступне для проживання до шести місяців.

Відкрита можливість для дослідників, які мають ступінь доктора філософії або в даний час навчаються в докторантурі.

Дедлайну немає, заявки розглядатимуться в порядку їх надходження.

2. Biodiverse Anthropocenes -  оголошує про надання х грантів для українських вчених на проведення наукових досліджень в Університеті Оулу.

Грантоотримувачі працюватимуть в Оулу, проводячи дослідження щодо зміни навколишнього середовища та втрати біорізноманіття/ соціально-культурної реакції людини на них.

Дослідники будуть забезпечені середовищем для досліджень, письма та співпраці, а також робочий простір та повний доступ до університетських бібліотек та дослідницьких установ.

Грантоотримувачі отримають неоподатковуваний грант у розмірі 2000 євро на місяць для покриття витрат на проживання в Оулу. Крім того, буде надано фінансову допомогу на повернення до Оулу.

На даний момент ці виняткові гранти можуть надаватися до шести місяців.

Кандидати можуть бути як докторами, так і кандидатами, які зараз навчаються за програмою PhD.

Щоб подати заявку, завантажте сюди короткий план дослідження (близько 2000 слів) та CV.

уНІВЕРСИТЕТ оУЛУ