На знак солідарності з українським народом Тель-Авівський університет (TAU) створив  фонд для підтримки студентів-дослідників з України.

TAU може прийняти до 20 студентів-дослідників з українських університетів з усіх дисциплін протягом повного семестру в TAU.

Під час перебування в TAU одержувачі стипендій матимуть можливість продовжити свої дослідження через співпрацю з провідними вченими та вченими TAU.

Опис програми

Програма розрахована на аспірантів, PhD та студентів магістратур, які зараз навчаються в університетах України (з будь-якої дисципліни).

Щоб подати заявку:

• студенти мають бути громадянами України.
  • студенти повинні вміти ефективно спілкуватися англійською.

Тривалість -  до шести місяців.

Університет підбере кожному стипендіату викладача з TAU, який буде наставником студенту під час навчання в TAU.

Подача документів:

Будь ласка, надішліть наступний матеріал пану Міхалу Ліндеру на адресу TAU International - Intlprojects@tauex.tau.ac.il

•  1-сторінкова заява (до 500 слів) з описом дослідження.
  •  рекомендаційний лист від консультанта.
  •  документ, що підтверджує ваш статус рідного університету в Україні.

Дедлайн

Заявки розглядатимуться на постійній основі, які діють негайно та до подальшого повідомлення.

Україна Ізраїль