UChicago запускає стипендії та комплексну підтримку студентів та науковців, які постраждали від війни в Україні.

Чиказький університет оголосив, що надаватиме стипендії на повне навчання студентам, які постраждали від вторгнення.

Окрім стипендій на повне навчання, план включає:

• Збільшена фінансова підтримка та інші послуги для нинішніх студентів  у Чикаго та вчених, які постраждали від війни в Україні, які мають фінансові труднощі
  • Розширені стипендіальні програми для нинішніх студентів, які не можуть продовжити навчання в Україні

Підтримка включатиме спрощений процес подачі заявок у Чикаго для студентів з України, які не можуть завершити останні семестри, та підключення, щоб допомогти їм подати заявку до понад 150 інших вищих навчальних закладів через додаток Coalition for College.

Всіх зацікавлених, просимо писати на електронну адресу - scholarsatrisk@uchicago.edu

Джерело інформації