Університет ім. Коменського,Братислава надає декілька видів допомоги українцям, які постраждали від війни.

Університет надасть студентам з громадянством України, які мають статус тимчасового притулку, та іншим, які мають додатковий захист або притулок , можливість продовжити навчання у формі мобільності. Під час поточної мобільності студент може подати заявку на вступ на денну форму навчання. УК оцінить знання та будь-які подані документи та прийме рішення про вступ, а потім про можливе включення до вищого року навчання.

УК надасть таку можливість у межах своїх можливостей і в навчальних програмах, які вона пропонує.

Огляд програм навчання словацькою мовою (Переглянути курси словацької мови)

Огляд навчальних програм англійською мовою

Мене цікавить навчання в УК - процедура прийому 2022/2023 (електронний додаток)

Мене цікавить навчання в Словаччині

Університет ім. Коменського дозволить громадянам України, наскільки це можливо, продовжити наукову, педагогічну, адміністративну чи іншу роботу на своїх робочих місцях.

Список вакансій

Процедури відбору на посади наукового персоналу

Вакансії в Братиславській області

Електронний довідник по ринку праці в Словаччині