Доцент кафедри обліку та аудиту Луцький національний технічний університет ЖУРАКОВСЬКA Іринa Володимирівнa бере участь в програмі міжнародної академічної мобільності у м. Фоджа, Італія, з метою науково-педагогічного стажування в Університеті м. Фоджа.

На факультеті економіки відбулася дискусія у відкритому просторі з професором Луцького національного технічного університету Іриною Жураковською, гостем кафедри завдяки коштам, виділеним університетом на засіданні Ради 25 травня на користь департаментів економічного району. Цікаву та змістовну дискусію на тему «Вплив військових дій на розвиток малого бізнесу в прикордонних регіонах України» відкрила доцент, директор ТОВ «Консалтинг Про-Ф», професор Ірина Жураковська.

На заході, організованому директором кафедри економіки проф. Мілоне та делегат інтернаціоналізації професор Фіоре, також були присутні декілька професорів з факультету економіки та інших факультетів UNIFG та деякі студенти, в тому числі студентка Кармела Іззі, член ради факультету економіки та представник Area Nuova. Також була присутня викладач Христина Жураківська, яка була основною контактною особою під час акції збору ліків для України, організованої кафедрою економіки.

Професор Жураковська також провела онлайн-семінар, організований у співпраці з Грузинським технічним університетом (Тбілісі), на тему «Міжнародний стандарт фінансового обліку» для аспірантів UNIFG та іноземних студентів платформи EU4EU. Викладацька та дослідницька діяльність професора триватиме до 20 лютого 2023 року, а також матиме вирішальне значення для посилення рівня інтернаціоналізації університету (а також мережі планування, контактною особою якої буде д-р Колантуоно). Поглиблені семінари професора будуть проходити в рамках викладання «Міжнародні принципи бухгалтерського обліку», яке проводить викладач Фіорелла Піа Сальваторе.