Програма "MORE" в JKU щорічно приймає 49 студентів. Половина студентів, прийнятих на програму, отримують стипендію Borealis MORE.

У рамках процесу зарахування JKU також враховує поточну ситуацію в Україні та прискореним чином розглядатиме відповідні заяви, а також відмовляється від деяких вимог до певних документів, особливо якщо ці документи неможливо подати (або можна подати пізніше) через війну.

Інформацію про програму MORE та Міжнародний центр можна знайти тут (є також українська версія)

Міжнародний центр слугує контактним пунктом для студентів-біженців та українських дослідників і науковців JKU Linz.

На додаток до програми MORE, JKU запроваджує такі надзвичайні заходи для надання допомоги українським студентам, дослідникам та вченим, які постраждали та переміщені через поточну ситуацію:

1. Нова програма мобільності для українських студентів: українські студенти тепер можуть подавати заявки на нову програму мобільності. Для того, щоб бути зарахованим, студент повинен мати той самий освітньо-квалафікаційний рівень чи освітню програму в Австрії, що й в Україні. Залежно від програми отримання ступеня, студент також повинен відповідати рівню знання мови, необхідному для вступу на цю конкретну програму. У разі прийняття та достатньої кількості студентів на літній семестр 2022 року може бути зарахована обмежена кількість студентів, і вони не будуть платити за навчання.
  2. Студентський гуртожиток "WIST" пропонує безкоштовне проживання 15 українським студентам: пропозиція для українських студентів, які вже зараховані до JKU або мають намір вступити до JKU, і діє до кінця серпня. JKU Linz для детальної інформації.
  3. Федеральне Міністерство Австрії ухвалило рішення про те, що протягом літнього семестру 2022 року українські студенти будуть звільнені від плати за навчання.

4. Наразі JKU також підтримує Червоний Хрест у пошуку тих, хто володіє українською мовою та може допомогти з перекладом та наданням допоміжних послуг.

5. Університетський спортивний центр пропонує українським біженцям безкоштовні курси (за умови наявності вільних місць на відповідних курсах).

Австрія