Відділ молодіжної політики та соціокультурної роботи

У 2000 році в Луцькому державному технічному університеті був створений Центр культури і мистецтв у 2012 році реорганізований у відділ культури і мистецтв Луцького НТУ, від 14 травня 2019 року  носить назву Підрозділ соціокультурної та виховної роботи та керується Положенням №518 введеним в дію наказом ректора №281-05-35, а з 15 грудня 2020 року згідно наказу №514-05-35 перейменований у відділ молодіжної політики та соцікультурної роботи.

ТВОРЧЕ КЕРІВНИЦТВО ПІДРОЗДІЛОМ ЗДІЙСНЮЮТЬ:

Начальник відділу - Скулинець Сергій Вікторович

Культорганізатор - Герцик Сергій Миколайович

Основною метою підрозділу є формування духовних потреб студентської молоді, збереження та розвиток загальнонаціональних культурних традицій, створення умов для зростання творчого потенціалу, мистецьких здібностей студентів, реалізації кожним бажаючим своїх творчих  уподобань.

- Гурток естрадного вокалу

Скулинець Сергій Вікторович

студія звукозапису ауд. № 37а

Герцик Сергій Миколайович

ауд. № 37

Перелік заходів, що були проведені в 2020 - 2021 р.р. (коротка анотація та фотзвіт).

Перелік заходів, що були проведені в 2019 - 2020 р.р. (коротка анотація та фотзвіт).