Віртуального університету Баварії (vhb). Vhb — це співтовариство з 32 державних або визнаних державою університетів Баварії. Онлайн-курси, які були розроблені професорами, та які використовуються студентами баварських університетів.

Bayern

У програмі курсів CLASSIC vhb ви знайдете близько 580 онлайн-курсів у 15 предметних групах. Більшість курсів викладаються німецькою мовою, 80 з них англійською. Для того, щоб брати участь у курсах німецької мови, ви повинні мати достатні знання німецької мови. Якщо ви складаєте іспит, ви можете отримати кредити ЄКТС (ECTS).

Якщо Ви зараховані до українського ВНЗ в oсінньо-зимовому семестрі 2021/22 чи в весняно-літньому семестрі 2022 року, то можете пройти онлайн-курси vhb безкоштовно.

Докладніше про реєстрацію можна дізнатися тут:

Інформація про реєстрацію для студентів з України, які не зараховані до одного з університетів у союзі vhb у Баварії

Окремі курси можна пройти онлайн через vhb, але повний курс навчання таким чином не можна пройти. Кожен, хто має намір здобути вищу освіту, має вступити до університету. Багато німецьких університетів надають українським студентам можливість спрощеного зарахування, щоб продовжити навчання. Ви також можете пройти різні курси німецькою та англійською мовами на нашій платформі OPEN vhb. Курси OPEN vhb розраховані на всіх бажаючих і доступні безкоштовно.
Вони охоплюють широкий спектр тем академічного рівня.

До ряду курсів OPEN vhb також входять підготовчі курси для іноземних студентів, але кредити ЄКТС після проходження курсів не зараховуються.
Інформація про реєстрацію доступна за цим посиланням: https://open.vhb.org/?lang=en

Якщо вас цікавить німецька мова, ви можете пройти курси в розділі «Німецька мова як іноземна» („Deutsch als Fremdsprache“) на нашій платформі CLASSIC vhb або OPEN vhb.

Більше інформації тут.