25 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА АКЦІЯ
«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»
Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
кафедра інженерної педагогіки, психології та українознавства
центр гендерної освіти Луцького НТУ
запрошують викладачів та студентів
долучитися до щорічної акції
«16 днів проти насильства»
25 листопада – 10 грудня
Метою акції є привернення уваги студентства, працівників вузу, громадськості до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
У рамках акції вітаємо проведення:
годин куратора, дискусій та дебатів, семінарів та лекцій, фотоконкурсів
та інших заходів, які відображатимуть актуальність теми
кафедра ІППУ,
ЦГО Луцького НТУ