Попередньо, 20 березня 2024 року відбувся Конкурс технологічних інновацій Humanitarian demining — Technology Innovation Challenge. В якому команда з Луцького національного технічного університету прийняла участь.
Як наслідок, 18 липня в Національному авіаційному університеті (м. Київ) відбулося уропрочисте вручення сертифікатів на розробку науково практичних проектів щодо гуманітарного розмінування територій. І що приємно відмітити серед переможців була і команда від ЛНТУ!
![вручення](/sites/default/files/inline-images/2_43.png)
Урочистість проходила в дуже цікавій локації НАУ де було розміщено велетенську кількість різного роду авіаційної техніки (літаки, гелікоптери, турбореактивні двигуни, оснащення літаків і багато іншого).
Вручення сертифікатів здійснювала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.
![вручення](/sites/default/files/inline-images/1_43.png)
![вручення](/sites/default/files/inline-images/3_81.jpg)
На команду ЛНТУ у складі якої: Сичук Віктор Анатолійович – викладач кафедри прикладної механіки та мехатроніки, Лопух Владислав – студент групи ІПЗ-42 кафедра інженерії програмного забезпечення, Іванчук Іван – студент групи ІМ (МОРВС)-32 кафедри прикладної механіки та мехатроніки очікує цікавий, науковий, інженерний, пізнавальний і з великою надією результативний та успішний шлях у виконанні проекту.