Оголошення для студентів!!!

28.03.2018 року запрошуємо всіх студентів,

які зацікавлені в програмі міжнародної академічної мобільності з університетом «Люблінська Політехніка»:

11.00 - студентів 1-4 курсів на презентацію програми кредитної мобільності (семестрове навчання)

12.30 - студентів 5 курсу на презентацію програми подвійного диплому (навчання з отриманням диплому магістра)

Презентації проведуть представники університету «Люблінська Політехніка» в 37 ауд. (корпус Б, вул.Львівська 75):

Канцлер Вєслав Сікора,

заступник директора Інституту Електроніки та Інформаційних Технологій Павло Комада, працівник відділу Східного Партнерства Антон Блажеєв,
Павло Мазурек – представник напрямку електротехніка, мехатроніка, біомедична інженерія i інформатика,

Магда Мацящик – представник напрямку управління.

За детальною інформацією звертатися у відділ міжнародних зв’язків каб 220, вул.Львівська, 75.