АДМІНІСТУВАННЯ ПРОЕКТІВ
МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

8 квітня 2016 року в конференц-залі готелю «Веста» (м. Брест, республіка Білорусь) відбувся семінар на тему: «Адміністрування проектів міжнародної технічної допомоги».

На семінарі були розглянуті такі питання:

1. Формування команди і розподіл обов’язків.

2. Візуалізація проекту та розповсюдження інформації. Заходи.

3. Фінансування затрат і закупівлі по проекту.

4. Звітність і аудит. Питання-відповіді. Допомога.

Семінар проводив тренер Дмитро Макарук – начальник науково-дослідної частини Брестського державного технічного університету, керівник проектів, експерт у проектній діяльності.

На семінарі побували викладачі факультету будівництва та дизайну Луцького Луцького НТУ. Семінар був конструктивним, цікавим і потрібним. Цікаво, що на семінарі переважна кількість слухачів були представниками сфер, які не пов’язані з освітньою та науковою діяльністю.

Окрім Дмитра Макарука, відповіді на запитання учасників семінару також надавав представник Спільного Технічного Секретаріату в Бресті, експерт Олександр Жабинський.

У перервах – під час кави та обіду – ми познайомилися з багатьма учасниками, з якими обговорювали почуте та можливість подальшої співпраці.

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

Закликаємо всіх наших колег брати активну участь у подібних заходах, адже вони відкривають багато нового та повчального.

Людмила Талах,
доцент кафедри автомобільних доріг та аеродромів

Фото: Марія Коваль,
асистент кафедри автомобільних доріг та аеродромів