Агроінженери Луцького НТУ пройшли тренінг відомої американської компанії «Trimble»

Студенти освітньої програми 208 «Агроінженерія» та доцент кафедри аграрної інженерії Василь Сацюк на базі ТзОВ «Захід-Агро-Техніка» пройшли тренінг від компанії «Trimble».

Американська компанія «Trimble» - визнаний світовий лідер в області передових технологій позиціонування, включаючи глобальну супутникову систему визначення місцезнаходження, лазерні та інші оптичні технології.

Із інноваційними рішеннями для системи точного землеробства ознайомив менеджер Trimble в Україні і Молдові Тарас Пилипака. Зокрема, були представленні дисплеї GFX-750 і TMX-2050 та навігаційний контроллер NAV-900, який є найсучаснішим GNSS-ресивером.

Тренінг містив теоретичне навчання та практичне налаштування ISOBUS TaskControl - Trimble TMX.

Доцент кафедри аграрної інженерії Василь Сацюк