Вже традиційно, у вересні здобувачі Луцького національного технічного університету чекають презентацію курсу "Understanding Democracy" від лектора із США Еріка Путціга. Цього року зустріч стала особливою.  Вагомий вклад у підвищення правової освіченості здобувачів, плідна співпраця та участь у численних наукових заходах лектора-волонтера була відзначена Вченою радою ЛНТУ, рішенням якої Еріку Путцігу було присвоєно звання Почесного доктора ЛНТУ.

лекціялекція

Особисто привітала Еріка Путціга та вручила диплом Doctor Honoris Causa ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Ірина Михайлівна відзначила, Honoris Causa, що в перекладі з латинської мови означає «Заради пошани»– почесний титул, який надається за вагомі досягнення у науці чи культурі. Метою присвоєння цього звання є відзначення особи, яка робить значний внесок у розвиток науки і поширення знань, а також сприяє науковому співробітництву та встановленню міжнародних зв’язків вищого навчального закладу.

лекція

На заході відбулася презентація цьогорічного курсу, під час якої Ерік Путціг розповів про себе, про дослідницьку та волонтерську роботу, яку він здійснював у різних країнах світу, про поняття демократії, її формування та практичну реалізацію принципів у різних країнах.

лекція

Він наголошує, що демократія не може бути сталою і постійно змінюється. Разом з тим, демократія є дуже відмінною у різних країнах. Утім, маючи грунтовні знання про цю систему управління державою, ми можемо формувати демократичні засади у власній країні і ставати творцями системи «влади народу» на рідній землі.
Ерік представив присутнім здобувачку другого курсу спеціальності 081 Право, яка відвідувала лекції у минулому семестрі і  поділилася враженнями від навчання, відповіла на поставлені запитання та наголосила на актуальності презентованого курсу.

лекція

Усіх присутніх дуже зацікавила презентація. Здобувачі ставили багато запитань щодо організації курсу та особливостей викладання. Завідувач кафедри права, Вікторія Аніщук, подякувала лектору за неймовірно цікаву зустріч та висловила сподівання на подальшу співпрацю.

лекція

Отож, Ерік Путціг чекає на лекційному курсі усіх охочих дізнатися більше про демократію. Він анонсує цікаве спілкування, жвавий діалог та сучасні презентації. Курс включатиме лекції англійською мовою, які відбуватимуться два рази на тиждень.

лекціялекція