Акредитації, дистанційне навчання та вибори: у Луцькому НТУ засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, під головування в.о. ректора Петра Савчука.

Серед актуальних тем для обговорення – акредитаційні експертизи освітніх програм. Зокрема, з 26 по 29 жовтня у Луцькому НТУ тривають акредитаційні експертизи ОП підготовки магістрів за спеціальностями «Право», «Фізична культура і спорт» та «Прикладна математика».

Петро Савчук подякував усім учасникам акредитації за плідну роботу та якісну взаємодію: «Дякую усім, хто плідно і продуктивно попрацював, а це і проректори, і завідувачі кафедр, і декани та стейкхолдери. Ми професійно та злагоджено попрацювали і я відчуваю, що у нас є всі аргументи, щоби проходити далі акредитації».

Наступного тижня на повторну акредитацію чекає кафедра електроніки та телекомунікацій. За словами в.о. ректора, за результатами попередньої акредитації були зроблені відповідні висновки, підсилення робочої команди, а тому є надія, що цього разу помилок не буде і акредитаційна справа буде завершена успішно.

Разом з тим, учасники ректорату обговорили хід навчального процесу у дистанційному форматі. Про це прозвітувала начальник навчального відділу Неля Решетило. Вона повідомила про те, як відбувається освітній процес, чи є моменти, які варто підсилити у частині надання якісної освіти тощо.

Своєю чергою, учений секретар Луцького НТУ Алла Земко поінформування про засідання вченої ради. Воно відбудеться 5 листопада о 10:00 за участі нового складу. Серед усіх питань порядку денного - вибори голови вченої ради та його заступника.

Про другий тур виборів ректора Луцького НТУ повідомив голова виборчої комісії Олександр Бондарський. Так, волевиявлення працівників університету відбудеться у четвер, 29 жовтня, з 9:00 до 15:00. Олександр Бондарський закликав усіх учасників виборів дотримуватися карантинних норм, зокрема, мати при собі засоби індивідуального захисту й антисептики. Для осіб, які мають сумніви щодо власного стану здоров’я, на дільниці облаштована додаткова кабінка для голосування із окремим входом та виходом.

За результатами першого туру виборів, наголосив в.о. ректора Петро Савчук, була забезпечена явка 95% виборців, за що він подякував колегам та закликав прийти на голосування другого туру, аби зробити відповідальний вибір на користь розвитку університету.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ