БЛАГОДІЙНА ІМПРЕЗА «З МИРОМ У СЕРЦІ»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» спільно зі Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки організували університетську благодійну імпрезу – «З миром у серці». Відбулася вона 24 квітня у головному корпусі університету.

Мета імпрези – збір коштів для розвитку двох важливих та проблемних соціальних питаннях: придбання обладнання в реанімаційне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання та допомога учасникам АТО. Зазначимо, що зібрано було 12 071 гривню!

Партнерами заходу були також: асистент кафедри дизайну Луцького НТУ, модельєр-дизайнер Анна Дідух і «New mod», Модельний клуб Марини Занюк, стиліст-перукар Оксана Терещук зі студії краси «Сергій Чірік», майстер-візажист Олександра Яворська, студія фото «Home Place», Львівська майстерня шоколаду, готельно-ресторанний комплекс «Острів», ювелірна майстерня «Graffit», громадська організація «Фундація регіонального розвитку громад», заклад харчування «Skybar». Захід відбувся за підтримки: Фонду Ігоря Палиці – «Новий Луцьк».

Починалося дійство червоною доріжкою, тож гості, що прийшли на бал, вже там розпочинали фотографуватися. На першому поверсі могли оглянути фотовиставку. Також гостей зустрічали живі скульптури. Діяв і благодійний ярмарок, де можна було придбати вироби ручної роботи або зробити боді-арт.

Сам бал відбувався в актовому залі. Перед входом можна було скуштувати канапе, шоколадні солодощі. Це все відбувалося з метою збору благодійних коштів. Програма балу складалася з чотирьох блоків, що передбачали різні напрями танцю – танго, вальс, фокстрот та латиноамериканські танці. Підготували для учасників майстер-класи і розважальну частину, під час якої відбувався показ модельєра-дизайнера Анни Дідух, на якому вона презентувала вечірню колекцію вбрання «Glitter Black».

Велика вдячність усім тим, хто живе, розвивається і творить сьогодення. Слава Україні!

Анна Дідух,
асистент кафедри дизайну