Розвиток науки, впровадження новітніх технологій та ефективне використання результатів наукової діяльності є не тільки основою економічного зростання держави, а й основою інтелектуального потенціалу нації. Тому університети фокусуються на пошуку та формуванні не лише програмістів, а й науковців-візіонерів, які зможуть передбачити розвиток IT-індустрії у наступні роки.

Так, до Днів науки в Україні кафедрою інженерії програмного та в рамках реалізації проєкту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти забезпечення" був проведений воркшоп з підготовки майбутніх фахівців до співбесіди в ІТ-компанію. Під час заходу студенти-айтівці змогли дізнатися про види співбесід в IT-компаніях; що потрібно зробити перед співбесідою та після неї; які питання слід очікувати від рекрутерів та, як до них підготуватись.

Іпз ІпзІпз

Здобувачі освіти отримали поради для початківців, які дозволять виділитись серед інших кандидатів та отримати першу роботу. Окрім цього, учасники воркшопу через практичні кейси, змогли дослідити та протестувати можливі ситуаційні завдання, продемонструвавши свої технічні знання та вміння, аналітичні здібності, креативність і вміння працювати в команді.

Проведення таких заходів дозволить майбутнім фахівцям-кандидатам вписатися у корпоративну культуру компанії, впоратися з викликами сучасного IT-ринку, здобути нові знання та зупинити відтік кадрів за кордон.

ІпзІпз

Вітаємо усіх з Днями науки в Україні, спільними зусиллями будуємо нове розумне покоління, адже, як сказав Й. Гете: «Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати; треба діяти»!

Кафедра інженерії програмного забезпечення