Чергова перемога: Луцький НТУ доотримав державні місця

Рішенням Конкурсної комісії МОН з відбору виконавців державних замовлень на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів від 24 вересня 2020 року було додано Луцькому національному технічному університету 120 додаткових державних місць для здобувачів вищої освіти.

За словами в.о. ректора Петра Савчука, таким чином Луцький НТУ зайняв четверту сходинку, серед ЗВО України за кількістю державних місць по вступникам на основі молодшого спеціаліста. В цілому, за кількістю вступників бакалаврів, ми займаємо 14 сходинку в Україні.

Так, Луцький НТУ отримав:

• 18 місць для бакалавра на основі повної загальної середньої освіти;
  • 60 місць для бакалавра на скорочену форму навчання;
  • 42 місця для магістрів денної форми навчання.

Варто зазначити, що Луцький НТУ подавав запит на отримання додаткових держмісць для пільгових категорій, вступників із високими рейтингами, а також для студентів із особливими здобутками у спорті.

Вітаємо наш ЗВО із черговою перемогою!