У Луцькому національному технічному університеті відбувся захід, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Подія зібрала студентів, викладачів і прихильників здорового способу життя, аби підкреслити важливість фізичної активності в повсякденному житті.

день спортудень спорту

Декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук привітала всіх присутніх словами: "Вітаю всіх, хто має відношення до спорту. І я не лише про спорт великих досягнень: навіть якщо ви піднімаєтесь на дев'ятий поверх без задишки — ви вже причетні до цієї сфери. Бажаю, щоб активність стала невід'ємною частиною вашого життя, сприяла оздоровленню й наповнювала вас енергією".

день спортудень спорту

Асистентка кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я ЛНТУ Анастасія Коновальчук також звернулася до учасників заходу, наголосивши на важливості активного способу життя й побажавши успіхів у спортивних досягненнях. Її слова стали чудовим початком для заходу, що об’єднав прихильників спорту та фізичної культури.

день спортудень спортудень спорту

Урочисту частину продовжило нагородження найкращих представників спортивної спільноти. Галина Герасимчук вручила грамоти Надії Боровській та Олегу Гребіку, відзначивши їхню "відданість, наполегливу працю та професіоналізм у розвитку фізичної культури та спорту". Це визнання підкреслило важливу роль цих людей у популяризації здорового способу життя.

день спортудень спортудень спорту

Після офіційної частини захід перейшов у активну фазу: розминка в стилі body combat допомогла учасникам підготуватися до подальших випробувань. Студенти розділилися на чотири команди й на "тренувальних базах" вдосконалювали свої фізичні навички, кожен елемент тренувань сприяв розвитку різних аспектів фізичної підготовки.

день спортудень спорту

Завершився захід у спорткомплексі дружнім турніром з настільного тенісу, який став кульмінацією дня, підкресливши важливість як професійного, так і аматорського спорту для зміцнення здоров'я та соціальних зв'язків.

Такі заходи сприяють не лише фізичному розвитку, але й створюють атмосферу дружби та взаємопідтримки, об'єднуючи людей навколо ідеї активного й здорового способу життя.

день спортудень спортудень спортудень спортудень спорту