На факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулася зустріч студентів з представниками Студентської ради. Метою заходу було ознайомлення студентів із роботою ради, її складом та функціями, а також обговорення планів на майбутнє.

студрадастудрада

На початку заходу декан факультету Олександр Андрійчук звернувся до присутніх з вітальним словом. Він висловив підтримку активної студентської діяльності та підкреслив важливість співпраці між адміністрацією та студентством.

студрадастудрадастудрада

Після офіційної частини вечір продовжився у неформальній атмосфері. За чашкою чаю зі солодощами студенти мали можливість поспілкуватися з головою факультету Анною Перепич, яка детально розповіла про заходи, які організовує Студрада, та про її основні напрямки діяльності. Зокрема, були обговорені питання щодо участі студентів у культурних, соціальних та освітніх ініціативах факультету.

студрадастудрада

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, сприяючи встановленню довірливих відносин між студентами та керівництвом факультету. Така зустріч є важливою частиною студентського життя, адже вона сприяє розвитку активності та залученості молоді до процесів, що відбуваються в ЛНТУ.

студрада