Студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Луцького національного технічного університету успішно виступили на командному чемпіонаті України з естафетного бігу.

біг
  1. Микола Шевчук, студент ЛНТУ, став чемпіоном у складі команди, виборовши золото в естафеті 4х800 метрів.
  2. Новоспечена студентка Єва Якимчук, яка навчається на першому курсі групи ФКІС-11, здобула срібло у змішаній естафеті (100+200+300+400 метрів).
біг

​​​​​​​Ці визначальні результати яскраво демонструють спортивну майстерність студентів ЛНТУ та їхню наполегливість у досягненні високих цілей як у спорті, так і в навчанні.

Щиро вітаємо Миколу Шевчука та Єву Якимчук з блискучими перемогами! Ваші досягнення – це гордість для університету та надихаючий приклад для інших студентів. Бажаємо вам нових звершень, невичерпної енергії та нових спортивних і життєвих перемог!