19 червня, в межах проєкту «Job Shadow Day – 2024», який реалізується кафедрою обліку і аудиту, здобувачі освітніх програм «Облік і оподаткування» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти Анастасія Подзюбанчук, Юлія Тлучкевич, Влад Голубєв, Оксана Назарчук та Вікторія Гезун пройшли одноденне стажування в аудиторській фірмі ТзОВ АФ «Актив-Аудит».

Job Shadow Day – 2024Job Shadow Day – 2024

Директор фірми, сертифікований аудитор Ірина Садовська радо зустріла студентів та розповіла про особливості сфери аудиторських послуг в Україні, перспективи працевлаштування та можливості для професійного розвитку.

Розвиток підприємництва в Україні сприяє збільшенню попиту на аудиторські послуги. Підприємства усіх без винятку форм власності все більше потребують професійної оцінки своєї фінансової діяльності. Іноземні та вітчизняні інвестори звертають увагу на результати аудиту при прийнятті рішень щодо інвестицій.

Job Shadow Day – 2024

Крім того, аудиторська діяльність включає аналіз внутрішніх процесів і систем контролю, що дозволяє виявляти недоліки та надавати рекомендації щодо їх усунення. Це сприяє підвищенню ефективності управління підприємством.

Пані Ірина  наголосила, що робота аудитора вимагає високого рівня стратегічного, аналітичного та системного мислення, уваги до деталей. Ці навички є корисними не тільки в професійній діяльності, але й у повсякденному житті, допомагаючи приймати обґрунтовані рішення.

Job Shadow Day – 2024Job Shadow Day – 2024

Особлива подяка директору аудиторської фірми Ірині Садовській за теплий прийом, цікаві та корисні інсайти. ЇЇ підтримка та професіоналізм є безцінними для майбутніх фахівців у сфері аудиту. Дякуємо за гостинність і сприяння розвитку майбутніх професіоналів!