До уваги молоді!
Оголошено відео-конкурс «Шлях до рівності»!

Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ініціює відео-конкурс для студентів «Шлях до рівності». Проект спрямований на привернення уваги до питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в різних аспектах суспільного життя, а також зменшення толерантності до випадків дискримінації за ознакою статі.

Процвітання країни залежить від умов для розвитку людського капіталу, тобто

можливостей для всіх своїх громадян, і жінок, і чоловіків, обирати свій шлях без огляду на стереотипи;

досягати успіхів у різних сферах життя (кар’єрі та\чи сімейному житті), незважаючи на кимось прописані соціальні ролі;

керуватись своїми переконаннями та талантами, а не чиїмись очікуваннями;

самореалізовуватись та сприяти розвитку держави.

З огляду на це, не тільки законодавча база є важливим фактором для досягнення ґендерної рівності, але й практики, з якими стикається людина у повсякденному житті. Наше уміння не сприяти тиражуванню стереотипів у спілкуванні з друзями, на роботі, вдома, в процесі прийняття рішень і т.д. збільшує шанси на особистий успіх та створює додаткові можливості для соціального та економічного добробуту країни.

Конкурс відкритий для студенток та студентів, а також представників\ць неурядових організацій, які можуть за допомогою аудіо-візуальних засобів розповісти, що подолання стереотипів та гендерна рівність робить наш світ кращим. Будь ласка, зверніть увагу на вимоги до відео-робіт:

1. Тривалість відео – не більше 200 секунд.

2. Месседж має стосуватись переваг забезпечення гендерної рівності як ознаки забезпечення прав людини.

3. Віддається перевага наступним формам робіт: мультфільми, «live-малювання», театр тіней, stop-motion, німе кіно і т.д. із застосуванням звукоряду (без порушення авторських прав).

4. Кліп має бути оригінальною ідеєю конкурсантів\ток.

Кандидати\ки мають надіслати своє відео (або лінк та пароль на файлообмінник) до 1 вересня 2015 на адресу: olena.davlikanova@fes.kiev.ua з позначкою в тему листа «Шлях до рівності». В тілі листа також вкажіть повні імена всіх членів авторської групи та контактну особу.

Переможці будуть обрані незалежним журі та запрошені на зустрічі з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини та депутатами\депутатками Верховної Ради.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся в центр гендерної освіти Луцького НТУ , кафедра ІППУ (каб. 260).