Доцент Луцького національного технічного університету, кафедри прикладної механіки та мехатроніки, Борис Придальний отримав запрошення та готується здійснити робочий візит до Miami University, США, який триватиме впродовж місяця.

візит

Ця поїздка здійснюється під егідою BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program, в якій Борис Придальний став фіналістом конкурсного відбору. Візит надає унікальні можливості для ознайомлення з новими підходами в освітній та науковій діяльності. Miami University є одним із найкращих у світі та посідає високі позиції в рейтингах.

Зокрема, університет займає перше місце серед державних університетів в Огайо за ознакою повернення інвестицій в освіту (Payscale). Також він входить до TOP 35 за показником "найкращі коледжі для майбутніх лідерів" (TIME) та займає 12-те місце за чотирирічним рейтингом випускників серед державних університетів США. Крім того, університет посідає 12-те місце за показником "кращі школи для стажування" (The Princeton Review).

Висловлюємо щиру вдячність American Councils Ukraine та пану Яремі Бачинському за працю, що сприяє розвитку української освіти та науки. Наразі триває ряд підготовчих заходів, що здійснюються BridgeUSA Ukrainian під координацією Марти Томахів, які забезпечують всебічний і якісний інформаційний супровід запланованого візиту.