Факультет архітектури, будівництва та дизайну розпочав передвеликодній марафон толок

У Луцькому НТУ розпочалася активна підготовка до Великодніх свят. Традиційним у цій справі є проведення толок, до яких долучаються і викладачі університету і студенти.

Розпочав марафон «суботників» факультет архітектури, будівництва та дизайну. Його учасникам пощастило із погодою, а тому із гарним настроєм та жагою зробити територію університету чистішою, вони взялися наводити лад навколо корпусу, що на вулиці Потебні.

«До прибирання території ми залучили студентів з кафедр дизайну, архітектури і містобудування, будівництва та цивільної інженерії, електроінженерії. Наші студенти активно попрацювали, тому ми силами викладачів влаштували для них пікнік, аби показати, що навчання може поєднуватися із відпочинком та закликати інші  факультети до толоки», - розповідає декан ФАБД Олександр Андрійчук.

Задоволені плідною роботою та гарними результатами, студенти посмакували стравами на грилі, які для них приготували викладачі та завершили день позитивними емоціями і памятними враженнями.

Невдовзі до толоки долучаться й решта факультетів університету, яким ФАБД успішно передав естафету.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Фото – Михайло Огроднічий

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1842553245898717