Федерація легкої атлетики України передала Луцькому  НТУ спортивний інвентар

У рамках Зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань, які відбуваються у Луцькому НТУ, до обласного центру Волині прибули представники Федерації легкої атлетики України.

У ході офіційної частини заходу, представники ФЛАУ передали для Луцького НТУ новий спортивний інвентар на суму понад 300 тисяч гривень, що використовуватиметься під час тренувань у сертифікованому метальному секторі.

Так, вручили подарунки віцепрезидент ФЛАУ та президент федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк, а також старший тренер збірної України з легкоатлетичних метань Максим Островський.

Крім того, відвідали Луцький НТУ директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та начальник управління у справах молоді та спорту Волинської  ОДА Ігор Дмитришин.

Зазначимо, що подарунок містить у собі обладнання для занять метальними видами спорту, а саме молоти і списи.

Подякувала гостям за приємні подарунки ректор Луцького НТУ Ірина Вахович, зазначивши, що це вагомий вклад у розвиток молоді та вдосконалення спорту в Україні.

«Луцький НТУ сьогодні на етапі змін і вони стосуються всього університету та, зокрема, модернізації і оновлення спортивного комплексу. Завдяки зусиллям  кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, адміністрації ЗВО, Федерації легкої атлетики України, ми сьогодні маємо змогу приймати таких гостей і проводити масштабні змагання на території нашого університету. Більше 1 мільйона гривень було витрачено на метальний сектор і сьогодні подароване обладнання, яке його доповнює, - це нові можливості для університету, нові можливості для Луцька і я щиро вдячна тим, хто був дотичний до цього процесу», - наголошує ректор.

Водночас, Ірина Вахович зазначає, що Луцький НТУ не стоїть на місці і уже була подана та підтримана ініціатива щодо модернізації спорткомплексу та басейну у 2021 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, а також  будівництва ще одного сертифікованого стадіону із футбольним полем.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції