Гангстери на вулицях Чикаго: у Луцькому НТУ обрали Міс та Містера ФАБД

Із шиком, блиском та впевнені у собі: саме такими сьогодні були справжні зірки Чикаго та претенденти на титул «Міс» і «Містер» факультету будівництва, архітектури та дизайну ЛНТУ.

Четверо неймовірних красунь і стільки ж запальних хлопців боролися за звання кращих представників факультету, а це: Настя Шинкар, Настя Вандьо, Юлія Косирева, Аня Сахарчук та Юра Філевський, Макс Степанюк, Влад Бутов і Вадим Гринюк. Їм довелося показати вправність у чьотирьох конкурсах: «Відеовізитівка», «Інтелектуальний батл»,«Таланти» та «Фінальний вихід».

Аби підтримати учасників і надихнути їх на перемогу, із вітальним словом виступила ректор Луцького НТУ Ірина Вахович: «ФАБД – ви найкращі! Коли представляю наш університет у зовнішніх колах, завжди першим чином згадую про архітектуру, будівництво та дизайн. Дуже приємно, що в нас в університеті є такі активні і талановиті студенти. Ми вами пишаємося!»

Отож, із відеопрезентаціями успішно впоралися усі конкурсанти. Їм вдалося проявити почуття гумору, привідкрити завісу до талантів і показати часточку свого «Я». Пізніше студенти розкрили свої знання та навички в інтелектуальній битві.

Особливо яскравою стала демонстрація спектру студентських талантів. Тут дівчата і хлопці проявили себе на всі 100%, адже дивували яскравими танцями, художньою майстерністю, співами і навіть власними поезіями.

Завдяки фінальному танцювальному виступу, вбрані у витончені сукні та елегантні костюми, учасники змусили глядачів похвилюватися, адже кожен із конкурсантів був гідний перемоги.

Особливу подяку варто висловити членам журі, які компетентно підійшли до оцінки кожного конкурсанта і таки змогли обрати найдостойніших. Отож, до складу журі увійшли: декан ФАБД Олександр Андрійчук, засновник студії дизайну «De Style» і співзасновник проекту «Event concentrate» Сергій Хомик, Король ЛНТУ 2019 року Дмитро Савчук, заступник директора «Луцькомунбуд» Юрій Данільчик, співзасновниця проекту «Event concentrate» Марія Семенова та Ірина Бондаренко - засновниця студії танцю "Ірини Бондаренко".

Перед тим, як озвучити імена переможців, привітав студентів із вдалим виступом декан ФАБД Олександр Андрійчук: «Своїм заходом ви показали, що студентська молодь технічного закладу освіти може не тільки навчатися і вивчати складні дисципліни, але й організовувати своє дозвілля. Я щиро дякую журі, які високо оцінювали наших конкурсантів, спонсорам, які допомогли організувати захід, заступнику декана Ользі Приступі і людині, яка найбільше жила цим конкурсом - голові Студради ФАБД Катерині Боярчук».

Він додав, що пишається креативною і талановитою молоддю, яка гідно представляє факультет.

Отож, згідно з оцінками суддів, всі учасники отримали почесні титули і цінні подарунки. Натомість, корони переможців чесно вибороли лише двоє – Анастасія Вандьо та Вадим Гринюк.

Вітаємо усіх конкурсантів, а Міс та Містеру ФАБД 2021 – вдалої боротьби за титул Короля та Королеви Луцького НТУ!

P.s. Особлива подяка спонсорам заходу, які допомогли у його проведенні, а також зробили приємні подарунки!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1831026340384741