Гарячі вихідні: спортсмени Луцького НТУ – призери чемпіонатів

Впродовж 5–8 березня 2021 року у Києві  завершився чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих.

У змаганнях взяли участь близько трьохсот спортсменів зі всієї України. Це один із найбільших і видовищних спортивних заходів, організованих Всеукраїнською федерацією рукопашного бою.

До складу збірної команди Волинської області увійшов студент факультету цифрових освітніх та інформаційних технологій. Дві срібні медалі здобув магістр фізичної культури та спорту Дмитро Щурук в розділах дозований та легкий контакт.

5 березня у Луцьку на базі ОДЮСШ пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В цікавих та напружених поєдинках здобули бронзові нагороди студенти груп: ФК – 31 Бондаренко Олексій та ФК-41 Бухалюк Максим.

6 березня у місті Білгород-Дністровський Одеської області відбувся Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед аматорів. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів. Срібну нагороду виборов студент групи ФК-11 Пасич Іван.

Вітаємо наших бійців з гарними результатами бажаємо їм успіхів, натхнення та максимальної реалізації!

Олександр Панасюк, кафедра фізичної культури, спорту та здоровя