Головне в житті  не зупинятись!

У п’ятницю, 11 вересня 2015 року на факультеті бізнесу відбулася зустріч студентства з відомим у Луцьку підприємцем, директором ТзОВ «Апельсин», головою правління Волинського обласного благодійного фонду, президентом Волинської Палати Молодих Підприємців і Професіоналів, депутатом Луцької міської ради – Миколою Яручиком, якого запросив декан факультету Тарас Божидарнік.

Майбутні економісти, міжнародники, управлінці з інноваційної діяльності із захопленням спілкувалися з гостем, обговорювали можливості започаткування бізнесу в сучасних складних економічних умовах.

Відомий бізнесмен поділився життєвим досвідом розвитку власної справи, труднощами її започаткування та шляхами вирішення проблем, принципами ведення підприємницької діяльності та життєвого кредо.

На ретроспективне запитання, яке прозвучало з аудиторії: «Що Ви робили б, якби з’явилася можливість знову стати студентом, але вже з огляду на отриманий досвід?», Микола Олександрович впевнено відповів: «Те, чому навчають – беріть його!».

Лейтмотивом бесіди стала порада: «Головне в житті – не зупинятись!» – йти впевнено до поставленої мети, долаючи усі перепони на шляху, формувати власне підприємницьке середовище, центром якого буде орієнтація на клієнта, порядність та чесність.

Наприкінці зустрічі аудиторія гучними оплесками подякувала за конструктивну зустріч та цікаву інформацію, а Микола Яручик запропонував кращим студентам звертатися до нього з питань започаткування та організації власної справи.

Ігор Кривов’язюк,
професор кафедри економіки