Головний рятувальник Волині зустрівся зі студентами Луцького НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч начальника Управління ДСНС України у Волинській області, генерал-майора служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука із студентами спеціальності «Цивільна безпека». Були запрошені і студенти інших спеціальностей факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій.

Представила поважного гостя студентам та викладачам ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона зауважила, що ДСНС України – це структура, яка сьогодні реалізовує надзвичайну місію, адже рятувальники приходять на допомогу  в складних життєвих ситуаціях, залучаються до ліквідування надзвичайних ситуацій природного татехногенного характеру. Крім того, ректор зазначила, що в ЛНТУ планують розвивати новий напрямок діяльності, оскільки цивільний захист та цивільна безпека – це серйозна та затребувана галузь.

«Зараз ми працюватимемо над тим, аби ви мали можливість проходити практику та реалізовувати дуальну освіту на базі підрозділів ДСНС у Волинській області в реальних умовах. Я щиро переконана, що можна навчатися та здобувати практичний досвід одночасно, і одне іншому – не завада», - звернулася до студентів Ірина Вахович.

Потому, слово надали Володимиру Грушовінчуку. Він коротко розповів про структуру, діяльність підрозділів Служби, їх реорганізацію, а також розповів про цікаві та неординарні ситуації, які трапляються із надзвичайниками під час їхньої діяльності. Були обговорені актуальні питання змісту підготовки фахівців з цивільної безпеки для сучасних об’єктів господарювання. Особливе зацікавлення студентів викликала тема умов прийняття фахівців на службу в ДСНС, тож молодь уважно слухала начальника Управління ДСНС України у Волинській області та з інтересом ставила запитання.

Варто зазначити, що в рамках візиту, ректор Луцького НТУ Ірина Вахович та генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук підписали Меморандум про співпрацю сторін.