І ще одна перемога студентки факультету бізнесу
у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

26-27 березня на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК».

На конкурс було надіслано 87 студентських наукових робіт з 49 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

На початку березня для участі в підсумковій науково-практичній конференції члени галузевої конкурсної комісії відібрали 35 студентських наукових робіт. Серед них до участі у ІІ етапі конкурсу було відібрано роботу студентки групи ПС-51 факультету бізнесу (кафедра прикладної статистики та економіки праці) Віри Руженцевої (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Олександр Шубалий).

На підсумковій науково-практичній конференції виступили 37 студентів з 26 вищих навчальних закладів. Після завершення захистів та обговорення їх конкурсною комісією відбулося нагородження авторів кращих студентських наукових робіт.

Приємно, що Руженцева Віра за рішенням галузевої конкурсної комісії була нагороджена дипломом ІІІ ступеня переможця. Ця перемога є особливо пам’ятною, адже наша студентка гідно представляла свою наукову роботу поряд із студентами провідних класичних університетів та аграрних університетів України, які також отримали дипломи переможців: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Херсонський державний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет, Полтавська державна аграрна академія, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Сумський національний аграрний університет.

Це ще раз підтверджує той факт, що нашим землякам – майбутнім абітурієнтам – у теперішній складний час для отримання якісної вищої освіти не обов’язково залишати Волинь та Україну, адже і в Луцькому НТУ створено умови для їх всебічного розвитку та продуктивної наукової діяльності. Головне – бажання самого студента!

Олександр Шубалий,
доцент кафедри прикладної