ІТ-шники Луцького НТУ обговорили шляхи вдосконалення ОП

19 березня на платформі Zoom у режимі онлайн відбулося засідання робочих груп з перегляду освітніх програм, за якими навчаються здобувачі спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки» та 121 «Інженерія програмного забезпечення» у Луцькому національному технічному університеті.

До обговорення були запрошені представники кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів і систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Аушева Наталія Миколаївна та Гагарін Олександр Олександрович.

Кафедра АПЕПС Київського політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського є випусковою для здобувачів бакалаврського, магістерського рівня та докторів філософії за спеціальностями 122 «Комп’ютерні науки» та 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Серед питань, що обговорено на засіданні, основна увага була приділена аналізу робочих навчальних програм дисциплін, які формують освітню програму та забезпечують набуття здобувачами вищої освіти загальних й фахових компетентностей.

Такого роду зустрічі дають можливість поділитися досвідом для вдосконалення освітніх програм, що в свою чергу сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців. Дякуємо колегам за рекомендації та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Кафедра ІПЗ Луцького НТУ