Із піснями та подарунками: студрада ТФ привітала викладачів із професійним святом

Студентська рада технологічного факультету Луцького НТУ неординарно привітала викладачів факультету із прийдешнім Днем працівників освіти.

Студенти, завчасно написавши тематичну вітальну пісню, відвідали кожну кафедру факультету. Із гітарою та маракасами вони співали, виголошували привітання та вручали подарунки. До слова, у крафтових пакетах із емблемами кожної кафедри, викладачам дарували мило ручної роботи у виконанні голови Студради ТФ Марії Лешик.

Дівчина поділилася своїми враженнями, зазначивши, що усі викладачі їх зустрічали із радістю та душевною теплотою, щиро дякували за вітання і натомість, дарували студентам свої подарунки.

Інформаційний відділ Луцького НТУ